Telefon
WhatsApp

Spor Salonu Programı

  • Proje Kategori : Yazılımlar
  • Proje Adı : Spor Salonu Programı

Spor Salonu Programı

Ürün - Proje Özellikleri
Spor salonları, Fitnes Centerlar ve Kulüp üyelerinin, üyelik alanlarına girişlerini sınırlama ya da kimin hangi alanı ne kadar kullandığı gibi bilgileri raporlama isteğinden ortaya çıkmış bir sistemdir.

Üyelik gerektiren kuruluşlarda üye takibi için tasarlanmış sistemler bulunmakla birlikte bu tür sistemler üyenin sadece muhasebe kayıtlarını tutar. Fakat bu sistemlerde üyenin her yaptığı hareket ve aldığı her hizmet insan eliyle bilgisayar ortamına aktarılır. Üyelerin kullanım alanlarını ve aldıkları hizmetleri her zaman insan unsuruyla takibi kolay olmamaktadır.

Üye takip sisteminde, kart ya da parmak izi okuyucular yardımıyla üyelerin girmek istediği alanlar anlık olarak bilgisayar yazılımına aktarılır. Yazılım, veritabanına bakarak üyenin o alana giriş yetkisi var mı kontrol eder. Kişinin giriş yetkisi varsa girişe izin verir yoksa vermez. Veyahut eğer üye kontör satın almışsa üye olmadığı alanlara giriş için bu kontörlerinden düşerek de izin verilebilir. Tüm bu işlemleri sistem otomatik olarak yapar ve herhangi bir insan kaynağına ihtiyaç duymaz.

Bazı Özellikleri
Vadesi gelen ödeme uyarısı
Doğum günü otomatik mesaj atma
Özel günlerde otomatik mesaj atma
Birden fazla şube yönetimi
Üyelik tipi tanımlama
Fiyat tarifesi
Üye saat aralığı kısıtlama
İskonto Uygulaması
Taksitlendirme
Ön görüşmesistemi
Parmak izi geçiş kontrolü
Rf Id kartlı geçiş kontrolü
Üye giriş çıkış saat listeleme

Yazılımlar

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0(232) 459 97 01

BİZ SİZİ ARAYALIM