Telefon
WhatsApp

Bekçi Tur Kontrol Sistemi

  • Proje Kategori : Yazılımlar
  • Proje Adı : Bekçi Tur Kontrol Sistemi

Bekçi Tur Kontrol Sistemi

Ürün - Proje Özellikleri

Bekçi kontrol sistemleri, bilgisayar bağlantılı olarak çalışan ve bekçilerin hangi saatte nerede yer aldığını bilmemize yarayan sistemlerdir. Bekçi tur devriye sistemleri, güvenliğin gerekli olduğu tüm alanlarda gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Yüksek kalite belgelerine sahip bu sistemleri sitelerde, konsolosluklarda, askeriyelerde ve alışveriş merkezlerinde tercih edebilirsiniz.
Kullanımları da oldukça basit olup kısa bir eğitimden sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle gece bekçinizin siz uyurken mesai saatleri içerisinde kontrol etmesi gereken noktalarda yer alıp almadığından şüphe ediyorsanız; bekçi tur sistemleri tam da size göre!
100 YERLİ ÜRETİM 2 YIL GARANTİ

PAKET İÇERİĞİ

1 TUR KALEM

1 ADET USB HABERLEŞME ÜNİTESİ

7 ADET KONTROL NOKTASI

3 GÜVENLİK ANAHTARI

1 ADET PROGRAM CD Sİ

KULLANIM KLAVUZU

MONTAJ APARATLARI (DÜBEL VİDA)

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güçlü Gövde
gGUARD okuyucunun gövdesi darbelere, düşmelere karşı dayanaklılık için çelikten üretilir. Çelik gövdenin üzerine darbe emici özelliğinden dolayı plastik kaplanır. İşlevselliğin yanında, estetik görüntüsü de ön plandadır.
Yüksek Kapasite
Yüksek hafıza kapasitesine sahiptir. Bu, okuyucunun daha fazla kayıt saklamasına izin verir. Böylece daha uzun süre okunan verileri bilgisayara aktarmadan işlem gerçekleştirilebilir.
Düşük Enerji Tüketimi
Düşük pil tüketimi sayesinde bir pil ile 1.000.000 kereye kadar okuma sağlar.
Kolay Kullanım
Üzerinde buton, lcd, tuş takımı gibi karmaşık uygulamalar yoktur. gGUARD her zaman kullanıma hazırdır, sadece TOM'a temas ettirmek yeterlidir.
Farklı Rapor Formatları
gGuard Bekçi Tur Kontrol Sisteminde alınan raporlar, adobe reader(pdf), excel(xls), word(doc), rich text format(rtf) formatlarında kaydedilebilir.
Uygun Fiyat
gGUARD üstün teknolojisi, sağlamlığı ve estetiğine rağmen üretici olmamızın avantajı fiyatları minimumda tutabilmemizi sağlar.

KULLANIM ALANLARI

- gGUARD (BTKS, Bekçi Tur Kontrol Sistemi, Tom Kalem, Akıllı Kalem olarak da anılan) Güvenlik Görevlisi Tur Kontrol Sisteminin temel parçasıdır. Güvenlik noktaları belirli noktalara yerleştirilir. Vardiya görevine çıkacak personel gGUARD okuyucuyu devriyesine göre bu terminallere temas ettirir. Böylece görevine ne kadar sağdık kaldığı bilgisayar programıyla raporlanır.
- Araç giriş-çıkış kontrolleri için gGUARD okuyucu kullanılabilir. Araç sürücülerinin kendilerine birer TOM verilir. Şirkete giriş çıkış saatleri kontrol edilir.
- Dolmuş, otobüs, servis, taksi gibi hareket saatleri görevliler tarafından belirli güzergahlarda kontrol edilmesi gereken durumlarda insan hatalarını önlemek, doğru kayıt tutulması için kullanılır. Kontrol görevlileri gGUARD okuyucularıyla araçlara monte edilen TOM'ları okutarak zamanı ve aracı kayıt altına alır. Bilgisayar yazılımı desteğiyle raporlaması yapılıp, düzensiz durumlar ortaya çıkarılır.
- Stok kontrolünde de gGUARD okuyucular kullanılır. Stok ürününe TOM'lar yerleştirilir. Giriş-çıkış esnasında ürün üzerindeki TOM okuyucuya temas ettirilir. Bilgisayar yazılım desteğiyle stok durum raporlanması yapılır.

Devriye ve takip için portatif gGUARD Bekçi Tur Kontrol Sistemi tam size göre..

Yazılımlar

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0(232) 459 97 01

BİZ SİZİ ARAYALIM