Telefon
WhatsApp
  • 29 Ekim 2023, 20:13
Otomatik Kapılar

Fotoselli olan otomatik kapı modelleri ısı ve harekete karşı duyarlı olup kendi kendine açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Güvenlik ve kolaylık sağlar.
Kayar kapı motoru
Kayar kapıların otomatik olarak açılması ve kapanması için kullanılan bir motordur. Bu motorlar, kayar kapıların ağırlığını taşıyabilen, yüksek performanslı, güvenilir ve uzun ömürlüdür.
Dairesel kapı motoru
Dairesel kapı motorları ya da halk tarafından daha çok bilinen ismi ile kanatlı kapı motoru dediğimiz bu motorlar, 90 derecelik açılar ile karşılıklı açılıp kapanan kapılar için üretilmiş, yana kayar kapı motoru ürünlerinden sonra en çok kullanılan motor türleridir.
Otomatik bariyer sistemleri
Genellikle bir geçiş noktasındaveya girişte kullanılan elektronik cihazlardır. Temel işlevleri, araç veyakişilerin belirli bir alana girişini engellemek veya kayıt altına almakiçindir. Otomatik bariyerler, güvenlik, erişim kontrolü ve trafik yönetimiamaçları için kullanılır.
Endüstriyel Kapı
Depo, fabrika, askeri tesisler ve büyük hacimli tesisler gibi geniş açıklıklara sahip, bulunduğu ortamda yüksek performans gerektiren alanları kapatmak için kullanılan Otomatik Kapı sistemleridir.
90 derece Otomatik açılır kapı
90 derece kapılar el yaklaşım sensörü ile el değmeden otomatik olarak açılır ve kapanır. İş merkezleri, benzinlik wc kapısı, kamu binaları, okullar, hastaneler, fabrika vb. yerler için tercih edilen en popüler kapı sistemlerinden biridir.
Otomatik Kayar Kapılar
Fotoselli kapı elektromanyetik enerjiye veya fotosel ışığa reaksiyon veren bir üründür.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0(232) 459 97 01

BİZ SİZİ ARAYALIM