Telefon
WhatsApp
  • 29 Ekim 2023, 20:08
Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı geçiş sistemi başlangıç olarak personel devam takibi için ortaya çıkan, daha sonra güvenlik için de kullanılmaya başlayan sistemlerdir. Özellikle çok fazla çalışanın bulunduğu fabrikalarda, günümüzde dev plazalarda çalışanların giriş çıkışlarının kontrol edilmesini sağlayan, okul, hastane, otel gibi çok sayıda kişinin giriş çıkış yaptığı noktalarda kayıtlı ve izin verilmiş kişilerin belirli alanlara girmesini sağlayan bu sistemlerin kullanımı güvenlik ve veri elde etme amaçlı olarak her geçen gün artış göstermekte, kapsamı da gittikçe genişlemektedir.
Acces Kontrol sistemi
İnsanların çok olduğu alanların güvenliği için access kontrol sistemi tercih edilebilir. Misafir ve yetkisiz kişilerin geçişini engeller. Firma, fabrika vb. yerlerin iş saatleri bittikten sonra da personellerin dolaşımlarını engellemesi güvenliği sağlar. Access kontrol geçiş sistemleri kartlı, şifreli, yüz tanıma veya parmak izli duruma göre tercih edilir.
Turnike geçiş kontrol sistemleri
Kontrollü geçişlerin sağlanması için kullanılmakta olan sistemlerdir.
Personel Devam Kontrol Sistemi
Personellerinizin işe giriş çıkış saatlerini kontrol eden otomasyon sistemidir.
Personel Yemek Kontrol
Yemekhane bazında toplam yemek sayısı veya hangi personelin belirlenen periyotta kaç defa, ne zaman yemek yediği, tüketilen toplam yemek adedi, vs. gibi istatistik takiplerin yapılabilmesi mümkündür.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0(232) 459 97 01

BİZ SİZİ ARAYALIM